nie jesteś zalogowany
   
   
   
  POŻEGNANIE  
  Z żalem zawiadamiamy, że 18 lipca 2020 r. w wieku 70 lat, odszedł od nas na zawsze, nasz kolega – Jerzy Cielepa, hodowca gołębi, sędzia. Był przez dwie kadencje Prezesem Warszawskiego Związku Hodowców, byłym  zastępcą  Przewodniczącego Kolegium Sędziów,  Przewodniczącym Warszawskiego Klubu Srebrniaka im. Edwarda Złotkowskiego, sędzią honorowym.
Ś.P. Jurek był niemal do ostatnich swoich lat, aktywnym i czynnym członkiem Warszawskiego Związku Hodowców,  gdzie kultywował pracę nad gołębiami z grupy PDL. Był jednym z założycieli Warszawskiego Klubu Srebrniaka im. Edwarda Złotkowskiego.  To min. dzięki jego uporowi i zaangażowaniu opracowane i zatwierdzone zostały  wzorce  Srebrniak Białogon i Wylot.
Bliskim i rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia z powodu śmierci Jurka.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 23.07.2020r. (w czwartek), o godz. 10.00 kościele pw. św. Urszuli Ledóchowskiej przy ul. Dworskiej 5,  w Chylicach a następnie na Cmentarzu  Komunalnym w Piasecznie ul. Julianowska 27.
Żegnają Cię przyjaciele i koledzy z Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego im. prof. M. Trybulskiego,  Warszawskiego Klubu Srebrniaka im. Edwarda Złotkowskiego miłośnicy srebrniaka  z całej Polski.
 
   
  <<< powrót 20-07-2020